SK EN
help a child logo

Môže moje virtuálne dieťa ochorieť, trpieť alebo umrieť?

Nie. Nikdy.
Help a Child with UNICEF sa nezahráva s vašimi pocitmi. Nevydiera vás lacnými emóciami. Máte právo sa slobodne rozhodnúť, či svojmu virtuálnemu dieťaťu zakúpite, čo potrebuje (alebo nie) a podporíte (alebo nepodporíte) programy UNICEF na pomoc skutočným deťom. Aj, keď nikdy nedarujete jediný Cent, vaše virtuálne dieťa nebude trpieť, ani sa mu nič zlé nestane.

Čo ma to bude stáť?

Aplikácia Help a Child with UNICEF je úplne zadarmo. Nebudeme od vás pýtať údaje o vašej platobnej karte ani nič podobné, keď si ju pridáte do svojho profilu na Facebooku. A dokonca nám v nej ani nikdy nemusíte dať finančný príspevok. Ak sa však rozhodnete prispieť, bude vás váš príspevok stáť skutočné peniaze, ktorými môžete podporiť svoje virtuálne dieťa a zároveň pomôcť skutočným deťom v rozvojových krajinách. Až vtedy, a iba vtedy, vás požiadame o údaje potrebné k realizácii platby cez systém PayPal alebo cez náš bezpečný systém na spracovanie transakcií prostredníctvom platobnej alebo kreditnej karty.

Ako môžem prispieť?

Momentálne umožňujeme prevod peňazí cez systém PayPal alebo prostredníctvom bezpečného systému pre platbu platobnou alebo kreditnou kartou. Nebránime sa ani iným spôsobom platby, ale skôr, než nejaký zavedieme, myslíme najprv na vašu bezpečnosť. Ak si želáte, aby sme pridali najakú ďalšiu možnosť na realizáciu platieb, dajte nám prosím vedieť na helpachild@unicef.sk

Ako budú moje peniaze použité?

Tak, aby pomohli deťom, ktoré pomoc potrebujú. Zmyslom aplikácie Help a Child with UNICEF je vyzbierať peniaze na financovanie projektov UNICEF, ktoré dávajú deťom z rozvojových krajín jedlo, príbytok, bezpečie, vzdelanie a lásku. A to je presne to, čo s vašimi peniazmi urobíme. UNICEF ich použije tak, aby pomohli deťom, ktoré to potrebujú. Drobnú čiastku (menej ako 5%) z vyzbieraných peňazí však musíme použiť na prevádzku a údržbu tejto aplikácie. Nemajte však obavy, nikto pritom nezbohatne!

Môžem ovplyvniť ako budú moje peniaze použité?

Áno.
Raz za čas uskutočníme anketu, v ktorej môžu všetci užívatelia aplikácie Help a Child with UNICEF rozhodnúť, aké projekty chcete svojimi príspevkami podporiť.